Strona Midex sp. z o.o.

Kebo Design

 Strona i sklep internetowy dla hurtowni zabawek Midex sp z o.o.

WięcejStrona WTU Polska Sp z o.o.

Kebo DesignNajnowszy ukończony projekt, z działu Grafika i WWW, to strona dla firmy WTU Polska Sp z o.o. Więcej


Strona Qubarts

Kebo Design

Najnowszy ukończony projekt to strona dla firmy Qubarts (www.qubarts.pl)

WięcejReklama prasowa

Kebo Design

To ciężki kawałek chleba:-) Dostaje się kilka wytycznych, z których trzeba wywnioskować o co klientowi tak naprawdę chodzi. Najlepiej jeszcze przy okazji wyczuć czy klient chce coś naprawdę kreatywnego z drugim tłem, czy raczej o fajne umieszczenie kilku zdjęć.

Reklamy w tym dziale mają przeróżną tematykę od świątecznych do reklam maszyn budowlanych.

WięcejProjekty nadruku na kubek

Kebo DesignOd jakiegoś czasu współpracuję z firmą Qubarts, dla której poprawiam lub przygotowuję projekty nadruków na kubki metodą sitodruku.
WięcejAkcydensy

Kebo DesignTraktuję ten dział bardziej jako grafikę niż skład.  Więcej


Strony internetowe

Kebo Design

Znajdziecie tutaj kilka stron, które zaprojektowałem oraz do których w większej ilości przypadków napisałem kod.

WięcejGalerie

Kontakt


Grafika i WWW

„Długo zastanawiałem się jak poukładać działy na stronie, tak by w jednym nie było zbyt dużo informacji podczas gdy w drugim nie byłoby ich prawie wcale. Zdecydowałem się mimo wszystko rozbić grafikę i skład (DTP), gdyż nie wszystko co jest grafiką musi iść od razu do druku, może równie dobrze powędrować na stronę www (np. pdf z broszurą może być tylko w wersji on-line). 
To co uwielbiam w tworzeniu grafiki to duże możliwości kreacji. Coraz rzadziej ograniczają mnie możliwości oprogramowania, co jest spowodowane po pierwsze tym, że programy coraz więcej teraz potrafią, a po drugie, że coraz więcej o nich wiem. To co jest problemem w grafice wektorowej można zastąpić grafiką rastrową (i na odwrót), a gdy obu typom oprogramowania brakuje możliwości, aby to co zrodziło się w głowie stało się rzeczywistością używam oprogramowania do grafiki 3D - Blendera.   ”